| Maç | Dk | Sy | Rib | Ast | TÇ | TK | VP | SA | 2Sy | 3Sy | ||
| 2023-24 | Çağdaş Bodrumspor | 30 | 28.8 | 12.2 | 3.8 | 1.4 | 0.5 | 1.0 | 11.2 | 77.4% | 48.1% | 39.3% |
| 2024-25 | ? | |||||||||||
| 2025-26 | ONVO Büyükçekmece | 21 | 19.5 | 6.5 | 3.1 | 1.1 | 0.3 | 0.7 | 6.1 | 76.2% | 45.0% | 25.4% |

ABD| Maç | Dk | Sy | Rib | Ast | TÇ | TK | VP | SA | 2Sy | 3Sy | ||
| 2023-24 | Çağdaş Bodrumspor | 30 | 28.8 | 12.2 | 3.8 | 1.4 | 0.5 | 1.0 | 11.2 | 77.4% | 48.1% | 39.3% |
| 2024-25 | ? | |||||||||||
| 2025-26 | ONVO Büyükçekmece | 21 | 19.5 | 6.5 | 3.1 | 1.1 | 0.3 | 0.7 | 6.1 | 76.2% | 45.0% | 25.4% |