1993-1994 Puan Durumu
GENELİÇ SAHADIŞ SAHA
TAKIMOGMASYSPUANOGMASYSOGMASYS
1.PTT302732538212057
2.Efes Pilsen302732400196357
3.Fenerbahçe302462669239954
4.Ülkerspor302372380208653
5.Galatasaray3017132368230147
6.Tofaş SAS3016142480239646
7.Yıldırımspor3016142417236646
8.Oyak Renault3015152366242745
9.Karşıyaka3014162465249244
10.Tiffany Tomato Kolejliler3013172359236743
11.Darüşşafaka3013172403253943
12.Mis Süt Ortaköy3010202276245840
13.Beşiktaş309212269234539
14.Antalyaspor308222200247938
15.Bakırköyspor308222202246737
16.İTÜ300302363295030
* Bakırköyspor normal sezon 24. hafta maçını PTT'ye karşı hükmen kaybetti ve bu maçtan klasman puanı elde edemedi.
1993-1994 TBL Puan Durumu için Alp Ulagay'a teşekkür ederiz.