TBLStat.net

2019-2020 Sezonu Fikstürü ve Maç Sonuçları
Normal Sezon
1. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Beşiktaş Sompo Sigorta
Türk Telekom
Galatasaray Doğa Sigorta
Gaziantep Basketbol
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Sigortam.net ITÜ
Fenerbahçe Beko
Frutti Extra Bursaspor
Tofaş
Arel Üni. Büyükçekmece
Darüşşafaka Tekfen
TEKSÜT Bandırma BK
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
OGM Ormanspor
2. Hafta
Galatasaray Doğa Sigorta
Bahçeşehir Koleji
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Türk Telekom
Fenerbahçe Beko
Gaziantep Basketbol
Tofaş
Sigortam.net ITÜ
Darüşşafaka Tekfen
Frutti Extra Bursaspor
Pınar Karşıyaka
Arel Üni. Büyükçekmece
OGM Ormanspor
TEKSÜT Bandırma BK
Beşiktaş Sompo Sigorta
Anadolu Efes
3. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Türk Telekom
Fenerbahçe Beko
Gaziantep Basketbol
Tofaş
Sigortam.net ITÜ
Darüşşafaka Tekfen
Frutti Extra Bursaspor
Pınar Karşıyaka
Arel Üni. Büyükçekmece
OGM Ormanspor
TEKSÜT Bandırma BK
Anadolu Efes
Galatasaray Doğa Sigorta
Beşiktaş Sompo Sigorta
4. Hafta
Fenerbahçe Beko
Bahçeşehir Koleji
Tofaş
Türk Telekom
Darüşşafaka Tekfen
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Sigortam.net ITÜ
OGM Ormanspor
Frutti Extra Bursaspor
Anadolu Efes
Arel Üni. Büyükçekmece
Beşiktaş Sompo Sigorta
TEKSÜT Bandırma BK
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Galatasaray Doğa Sigorta
5. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Tofaş
Türk Telekom
Darüşşafaka Tekfen
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Sigortam.net ITÜ
OGM Ormanspor
Frutti Extra Bursaspor
Anadolu Efes
Arel Üni. Büyükçekmece
TEKSÜT Bandırma BK
Galatasaray Doğa Sigorta
Fenerbahçe Beko
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Beşiktaş Sompo Sigorta
6. Hafta
Darüşşafaka Tekfen
Bahçeşehir Koleji
Pınar Karşıyaka
Türk Telekom
OGM Ormanspor
Gaziantep Basketbol
Anadolu Efes
Sigortam.net ITÜ
TEKSÜT Bandırma BK
Frutti Extra Bursaspor
Beşiktaş Sompo Sigorta
Arel Üni. Büyükçekmece
Tofaş
Galatasaray Doğa Sigorta
Fenerbahçe Beko
Meksa Yatırım Afyon Bld.
7. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Pınar Karşıyaka
Türk Telekom
OGM Ormanspor
Gaziantep Basketbol
Anadolu Efes
Sigortam.net ITÜ
TEKSÜT Bandırma BK
Frutti Extra Bursaspor
Arel Üni. Büyükçekmece
Galatasaray Doğa Sigorta
Darüşşafaka Tekfen
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Tofaş
Fenerbahçe Beko
Beşiktaş Sompo Sigorta
8. Hafta
OGM Ormanspor
Bahçeşehir Koleji
Anadolu Efes
Türk Telekom
TEKSÜT Bandırma BK
Gaziantep Basketbol
Arel Üni. Büyükçekmece
Sigortam.net ITÜ
Beşiktaş Sompo Sigorta
Frutti Extra Bursaspor
Pınar Karşıyaka
Galatasaray Doğa Sigorta
Darüşşafaka Tekfen
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Tofaş
Fenerbahçe Beko
9. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Anadolu Efes
Türk Telekom
TEKSÜT Bandırma BK
Gaziantep Basketbol
Arel Üni. Büyükçekmece
Sigortam.net ITÜ
Frutti Extra Bursaspor
Galatasaray Doğa Sigorta
OGM Ormanspor
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Pınar Karşıyaka
Fenerbahçe Beko
Darüşşafaka Tekfen
Tofaş
Beşiktaş Sompo Sigorta
10. Hafta
TEKSÜT Bandırma BK
Bahçeşehir Koleji
Arel Üni. Büyükçekmece
Türk Telekom
Frutti Extra Bursaspor
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Sigorta
Sigortam.net ITÜ
Anadolu Efes
Galatasaray Doğa Sigorta
OGM Ormanspor
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Pınar Karşıyaka
Fenerbahçe Beko
Darüşşafaka Tekfen
Tofaş
11. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Arel Üni. Büyükçekmece
Türk Telekom
Frutti Extra Bursaspor
Gaziantep Basketbol
Sigortam.net ITÜ
Galatasaray Doğa Sigorta
TEKSÜT Bandırma BK
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
OGM Ormanspor
Tofaş
Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Tekfen
Beşiktaş Sompo Sigorta
12. Hafta
Frutti Extra Bursaspor
Bahçeşehir Koleji
Sigortam.net ITÜ
Türk Telekom
Beşiktaş Sompo Sigorta
Gaziantep Basketbol
Arel Üni. Büyükçekmece
Galatasaray Doğa Sigorta
TEKSÜT Bandırma BK
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
OGM Ormanspor
Tofaş
Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Tekfen
13. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Sigortam.net ITÜ
Türk Telekom
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Doğa Sigorta
Frutti Extra Bursaspor
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Arel Üni. Büyükçekmece
Fenerbahçe Beko
TEKSÜT Bandırma BK
Tofaş
Anadolu Efes
Darüşşafaka Tekfen
OGM Ormanspor
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Sigorta
14. Hafta
Gaziantep Basketbol
Bahçeşehir Koleji
Beşiktaş Sompo Sigorta
Türk Telekom
Sigortam.net ITÜ
Galatasaray Doğa Sigorta
Frutti Extra Bursaspor
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Arel Üni. Büyükçekmece
Fenerbahçe Beko
TEKSÜT Bandırma BK
Tofaş
Anadolu Efes
Darüşşafaka Tekfen
OGM Ormanspor
Pınar Karşıyaka
15. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Türk Telekom
Galatasaray Doğa Sigorta
Gaziantep Basketbol
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Sigortam.net ITÜ
Fenerbahçe Beko
Frutti Extra Bursaspor
Tofaş
Arel Üni. Büyükçekmece
Darüşşafaka Tekfen
TEKSÜT Bandırma BK
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
OGM Ormanspor
Beşiktaş Sompo Sigorta
 
16. Hafta
Beşiktaş Sompo Sigorta
Bahçeşehir Koleji
Galatasaray Doğa Sigorta
Türk Telekom
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe Beko
Sigortam.net ITÜ
Tofaş
Frutti Extra Bursaspor
Darüşşafaka Tekfen
Arel Üni. Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka
TEKSÜT Bandırma BK
OGM Ormanspor
Anadolu Efes
17. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Galatasaray Doğa Sigorta
Türk Telekom
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe Beko
Sigortam.net ITÜ
Tofaş
Frutti Extra Bursaspor
Darüşşafaka Tekfen
Arel Üni. Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka
TEKSÜT Bandırma BK
OGM Ormanspor
Anadolu Efes
Beşiktaş Sompo Sigorta
18. Hafta
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Bahçeşehir Koleji
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Tekfen
Sigortam.net ITÜ
Pınar Karşıyaka
Frutti Extra Bursaspor
OGM Ormanspor
Arel Üni. Büyükçekmece
Anadolu Efes
TEKSÜT Bandırma BK
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
19. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Tekfen
Sigortam.net ITÜ
Pınar Karşıyaka
Frutti Extra Bursaspor
OGM Ormanspor
Arel Üni. Büyükçekmece
Anadolu Efes
TEKSÜT Bandırma BK
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
Meksa Yatırım Afyon Bld.
20. Hafta
Tofaş
Bahçeşehir Koleji
Darüşşafaka Tekfen
Türk Telekom
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
OGM Ormanspor
Sigortam.net ITÜ
Anadolu Efes
Frutti Extra Bursaspor
TEKSÜT Bandırma BK
Arel Üni. Büyükçekmece
Fenerbahçe Beko
Galatasaray Doğa Sigorta
Beşiktaş Sompo Sigorta
Meksa Yatırım Afyon Bld.
21. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Darüşşafaka Tekfen
Türk Telekom
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
OGM Ormanspor
Sigortam.net ITÜ
Anadolu Efes
Frutti Extra Bursaspor
TEKSÜT Bandırma BK
Arel Üni. Büyükçekmece
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
Tofaş
Meksa Yatırım Afyon Bld.
vs.
Fenerbahçe Beko
22. Hafta
Pınar Karşıyaka
Bahçeşehir Koleji
OGM Ormanspor
Türk Telekom
Anadolu Efes
Gaziantep Basketbol
TEKSÜT Bandırma BK
Sigortam.net ITÜ
Arel Üni. Büyükçekmece
Frutti Extra Bursaspor
Darüşşafaka Tekfen
Galatasaray Doğa Sigorta
Tofaş
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Beşiktaş Sompo Sigorta
Fenerbahçe Beko
23. Hafta
Bahçeşehir Koleji
OGM Ormanspor
Türk Telekom
Anadolu Efes
Gaziantep Basketbol
TEKSÜT Bandırma BK
Sigortam.net ITÜ
Arel Üni. Büyükçekmece
Frutti Extra Bursaspor
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
Pınar Karşıyaka
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Darüşşafaka Tekfen
Fenerbahçe Beko
Tofaş
24. Hafta
Anadolu Efes
vs.
Bahçeşehir Koleji
TEKSÜT Bandırma BK
vs.
Türk Telekom
Arel Üni. Büyükçekmece
vs.
Gaziantep Basketbol
Frutti Extra Bursaspor
vs.
Sigortam.net ITÜ
OGM Ormanspor
vs.
Galatasaray Doğa Sigorta
Pınar Karşıyaka
vs.
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Darüşşafaka Tekfen
vs.
Fenerbahçe Beko
Beşiktaş Sompo Sigorta
vs.
Tofaş
25. Hafta
Bahçeşehir Koleji
vs.
TEKSÜT Bandırma BK
Türk Telekom
vs.
Arel Üni. Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol
vs.
Frutti Extra Bursaspor
Sigortam.net ITÜ
vs.
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
vs.
Anadolu Efes
Meksa Yatırım Afyon Bld.
vs.
OGM Ormanspor
Fenerbahçe Beko
vs.
Pınar Karşıyaka
Tofaş
vs.
Darüşşafaka Tekfen
26. Hafta
Arel Üni. Büyükçekmece
vs.
Bahçeşehir Koleji
Frutti Extra Bursaspor
vs.
Türk Telekom
Sigortam.net ITÜ
vs.
Gaziantep Basketbol
TEKSÜT Bandırma BK
vs.
Galatasaray Doğa Sigorta
Anadolu Efes
vs.
Meksa Yatırım Afyon Bld.
OGM Ormanspor
vs.
Fenerbahçe Beko
Pınar Karşıyaka
vs.
Tofaş
Beşiktaş Sompo Sigorta
vs.
Darüşşafaka Tekfen
27. Hafta
Bahçeşehir Koleji
vs.
Frutti Extra Bursaspor
Türk Telekom
vs.
Sigortam.net ITÜ
Gaziantep Basketbol
vs.
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
vs.
Arel Üni. Büyükçekmece
Meksa Yatırım Afyon Bld.
vs.
TEKSÜT Bandırma BK
Fenerbahçe Beko
vs.
Anadolu Efes
Tofaş
vs.
OGM Ormanspor
Darüşşafaka Tekfen
vs.
Pınar Karşıyaka
28. Hafta
Sigortam.net ITÜ
vs.
Bahçeşehir Koleji
Gaziantep Basketbol
vs.
Türk Telekom
Frutti Extra Bursaspor
vs.
Galatasaray Doğa Sigorta
Arel Üni. Büyükçekmece
vs.
Meksa Yatırım Afyon Bld.
TEKSÜT Bandırma BK
vs.
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
vs.
Tofaş
OGM Ormanspor
vs.
Darüşşafaka Tekfen
Beşiktaş Sompo Sigorta
vs.
Pınar Karşıyaka
29. Hafta
Bahçeşehir Koleji
vs.
Gaziantep Basketbol
Türk Telekom
vs.
Beşiktaş Sompo Sigorta
Galatasaray Doğa Sigorta
vs.
Sigortam.net ITÜ
Meksa Yatırım Afyon Bld.
vs.
Frutti Extra Bursaspor
Fenerbahçe Beko
vs.
Arel Üni. Büyükçekmece
Tofaş
vs.
TEKSÜT Bandırma BK
Darüşşafaka Tekfen
vs.
Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka
vs.
OGM Ormanspor
30. Hafta
Türk Telekom
vs.
Bahçeşehir Koleji
Gaziantep Basketbol
vs.
Galatasaray Doğa Sigorta
Sigortam.net ITÜ
vs.
Meksa Yatırım Afyon Bld.
Frutti Extra Bursaspor
vs.
Fenerbahçe Beko
Arel Üni. Büyükçekmece
vs.
Tofaş
TEKSÜT Bandırma BK
vs.
Darüşşafaka Tekfen
Anadolu Efes
vs.
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Sigorta
vs.
OGM Ormanspor
Copyright © 2002-2021 TBLStat