TBLStat.net

2018-2019 Sezonu Fikstürü ve Maç Sonuçları
Play Off Final
09.06.2019
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
11.06.2019
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
13.06.2019
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
15.06.2019
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
17.06.2019
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
19.06.2019
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
21.06.2019
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
Play Off 1/2 Final
31.05.2019
Anadolu Efes
Galatasaray Doğa Sigorta
01.06.2019
Fenerbahçe Beko
Tofaş
02.06.2019
Anadolu Efes
Galatasaray Doğa Sigorta
03.06.2019
Fenerbahçe Beko
Tofaş
05.06.2019
Galatasaray Doğa Sigorta
Anadolu Efes
06.06.2019
Tofaş
Fenerbahçe Beko
Play Off 1/4 Final
21.05.2019
Galatasaray Doğa Sigorta
Gaziantep Basketbol
22.05.2019
Anadolu Efes
Banvit
23.05.2019
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
23.05.2019
Tofaş
Beşiktaş Sompo Japan
25.05.2019
Banvit
Anadolu Efes
25.05.2019
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Doğa Sigorta
26.05.2019
Türk Telekom
Fenerbahçe Beko
26.05.2019
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
28.05.2019
Galatasaray Doğa Sigorta
Gaziantep Basketbol
29.05.2019
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
Normal Sezon
1. Hafta
Fenerbahçe Beko
Beşiktaş Sompo Japan
Adatıp Sakarya BŞB.
Türk Telekom
Banvit
Arel Üni. Büyükçekmece
Darüşşafaka Tekfen
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Doğa Sigorta
Anadolu Efes
Bahçeşehir Koleji
Afyon Bld.
Pınar Karşıyaka
Tofaş
2. Hafta
Türk Telekom
Fenerbahçe Beko
Arel Üni. Büyükçekmece
Adatıp Sakarya BŞB.
Gaziantep Basketbol
Banvit
Anadolu Efes
Darüşşafaka Tekfen
Bahçeşehir Koleji
Galatasaray Doğa Sigorta
Tofaş
İstanbul BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
3. Hafta
Arel Üni. Büyükçekmece
Fenerbahçe Beko
Adatıp Sakarya BŞB.
Gaziantep Basketbol
Banvit
Anadolu Efes
Darüşşafaka Tekfen
Bahçeşehir Koleji
Afyon Bld.
Tofaş
İstanbul BŞB.
Pınar Karşıyaka
Türk Telekom
Beşiktaş Sompo Japan
4. Hafta
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
Adatıp Sakarya BŞB.
Bahçeşehir Koleji
Banvit
Tofaş
Galatasaray Doğa Sigorta
Pınar Karşıyaka
Afyon Bld.
Beşiktaş Sompo Japan
İstanbul BŞB.
Arel Üni. Büyükçekmece
Türk Telekom
5. Hafta
Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes
Adatıp Sakarya BŞB.
Bahçeşehir Koleji
Darüşşafaka Tekfen
Tofaş
Galatasaray Doğa Sigorta
Pınar Karşıyaka
Afyon Bld.
İstanbul BŞB.
Türk Telekom
Gaziantep Basketbol
Arel Üni. Büyükçekmece
Beşiktaş Sompo Japan
6. Hafta
Bahçeşehir Koleji
Fenerbahçe Beko
Tofaş
Banvit
Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Tekfen
İstanbul BŞB.
Galatasaray Doğa Sigorta
Beşiktaş Sompo Japan
Afyon Bld.
Anadolu Efes
Türk Telekom
Gaziantep Basketbol
Arel Üni. Büyükçekmece
7. Hafta
Adatıp Sakarya BŞB.
Tofaş
Banvit
Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Tekfen
İstanbul BŞB.
Galatasaray Doğa Sigorta
Afyon Bld.
Türk Telekom
Bahçeşehir Koleji
Arel Üni. Büyükçekmece
Anadolu Efes
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Japan
8. Hafta
Tofaş
Fenerbahçe Beko
Pınar Karşıyaka
Adatıp Sakarya BŞB.
İstanbul BŞB.
Banvit
Afyon Bld.
Darüşşafaka Tekfen
Beşiktaş Sompo Japan
Galatasaray Doğa Sigorta
Bahçeşehir Koleji
Arel Üni. Büyükçekmece
Anadolu Efes
Gaziantep Basketbol
9. Hafta
Fenerbahçe Beko
Pınar Karşıyaka
Adatıp Sakarya BŞB.
İstanbul BŞB.
Banvit
Afyon Bld.
Darüşşafaka Tekfen
Galatasaray Doğa Sigorta
Türk Telekom
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Bahçeşehir Koleji
Anadolu Efes
Beşiktaş Sompo Japan
10. Hafta
İstanbul BŞB.
Fenerbahçe Beko
Afyon Bld.
Adatıp Sakarya BŞB.
Galatasaray Doğa Sigorta
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Tekfen
Pınar Karşıyaka
Türk Telekom
Tofaş
Arel Üni. Büyükçekmece
Bahçeşehir Koleji
Anadolu Efes
11. Hafta
Fenerbahçe Beko
Afyon Bld.
Adatıp Sakarya BŞB.
Galatasaray Doğa Sigorta
Banvit
Darüşşafaka Tekfen
Türk Telekom
İstanbul BŞB.
Arel Üni. Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
Tofaş
Bahçeşehir Koleji
Beşiktaş Sompo Japan
12. Hafta
Galatasaray Doğa Sigorta
Fenerbahçe Beko
Darüşşafaka Tekfen
Adatıp Sakarya BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Banvit
Afyon Bld.
Türk Telekom
İstanbul BŞB.
Arel Üni. Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
Tofaş
Anadolu Efes
13. Hafta
Fenerbahçe Beko
Darüşşafaka Tekfen
Adatıp Sakarya BŞB.
Banvit
Türk Telekom
Galatasaray Doğa Sigorta
Arel Üni. Büyükçekmece
Afyon Bld.
Gaziantep Basketbol
İstanbul BŞB.
Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka
Bahçeşehir Koleji
Tofaş
14. Hafta
Banvit
Fenerbahçe Beko
Beşiktaş Sompo Japan
Adatıp Sakarya BŞB.
Darüşşafaka Tekfen
Türk Telekom
Galatasaray Doğa Sigorta
Arel Üni. Büyükçekmece
Afyon Bld.
Gaziantep Basketbol
İstanbul BŞB.
Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka
Bahçeşehir Koleji
15. Hafta
Fenerbahçe Beko
Adatıp Sakarya BŞB.
Türk Telekom
Banvit
Arel Üni. Büyükçekmece
Darüşşafaka Tekfen
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Doğa Sigorta
Anadolu Efes
Afyon Bld.
Bahçeşehir Koleji
İstanbul BŞB.
Tofaş
Beşiktaş Sompo Japan
 
16. Hafta
Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
Adatıp Sakarya BŞB.
Arel Üni. Büyükçekmece
Banvit
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Tekfen
Anadolu Efes
Galatasaray Doğa Sigorta
Afyon Bld.
Bahçeşehir Koleji
Tofaş
Pınar Karşıyaka
17. Hafta
Fenerbahçe Beko
Türk Telekom
Adatıp Sakarya BŞB.
Arel Üni. Büyükçekmece
Banvit
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Tekfen
Anadolu Efes
Galatasaray Doğa Sigorta
Bahçeşehir Koleji
İstanbul BŞB.
Tofaş
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Japan
18. Hafta
Fenerbahçe Beko
Arel Üni. Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol
Adatıp Sakarya BŞB.
Anadolu Efes
Banvit
Bahçeşehir Koleji
Darüşşafaka Tekfen
Tofaş
Afyon Bld.
Pınar Karşıyaka
İstanbul BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Türk Telekom
19. Hafta
Fenerbahçe Beko
Gaziantep Basketbol
Adatıp Sakarya BŞB.
Anadolu Efes
Banvit
Bahçeşehir Koleji
Galatasaray Doğa Sigorta
Tofaş
Afyon Bld.
Pınar Karşıyaka
İstanbul BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Türk Telekom
Arel Üni. Büyükçekmece
20. Hafta
Anadolu Efes
Fenerbahçe Beko
Bahçeşehir Koleji
Adatıp Sakarya BŞB.
Tofaş
Darüşşafaka Tekfen
Pınar Karşıyaka
Galatasaray Doğa Sigorta
İstanbul BŞB.
Afyon Bld.
Gaziantep Basketbol
Türk Telekom
Beşiktaş Sompo Japan
Arel Üni. Büyükçekmece
21. Hafta
Fenerbahçe Beko
Bahçeşehir Koleji
Banvit
Tofaş
Darüşşafaka Tekfen
Pınar Karşıyaka
Galatasaray Doğa Sigorta
İstanbul BŞB.
Afyon Bld.
Beşiktaş Sompo Japan
Türk Telekom
Anadolu Efes
Arel Üni. Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol
22. Hafta
Tofaş
Adatıp Sakarya BŞB.
Pınar Karşıyaka
Banvit
İstanbul BŞB.
Darüşşafaka Tekfen
Afyon Bld.
Galatasaray Doğa Sigorta
Bahçeşehir Koleji
Türk Telekom
Anadolu Efes
Arel Üni. Büyükçekmece
Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol
23. Hafta
Fenerbahçe Beko
Tofaş
Adatıp Sakarya BŞB.
Pınar Karşıyaka
Banvit
İstanbul BŞB.
Darüşşafaka Tekfen
Afyon Bld.
Galatasaray Doğa Sigorta
Beşiktaş Sompo Japan
Arel Üni. Büyükçekmece
Bahçeşehir Koleji
Gaziantep Basketbol
Anadolu Efes
24. Hafta
Pınar Karşıyaka
Fenerbahçe Beko
İstanbul BŞB.
Adatıp Sakarya BŞB.
Afyon Bld.
Banvit
Galatasaray Doğa Sigorta
Darüşşafaka Tekfen
Tofaş
Türk Telekom
Bahçeşehir Koleji
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Japan
Anadolu Efes
25. Hafta
Fenerbahçe Beko
İstanbul BŞB.
Adatıp Sakarya BŞB.
Afyon Bld.
Banvit
Galatasaray Doğa Sigorta
Darüşşafaka Tekfen
Beşiktaş Sompo Japan
Türk Telekom
Pınar Karşıyaka
Arel Üni. Büyükçekmece
Tofaş
Anadolu Efes
Bahçeşehir Koleji
26. Hafta
Afyon Bld.
Fenerbahçe Beko
Galatasaray Doğa Sigorta
Adatıp Sakarya BŞB.
Darüşşafaka Tekfen
Banvit
İstanbul BŞB.
Türk Telekom
Pınar Karşıyaka
Arel Üni. Büyükçekmece
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Japan
Bahçeşehir Koleji
27. Hafta
Fenerbahçe Beko
Galatasaray Doğa Sigorta
Adatıp Sakarya BŞB.
Darüşşafaka Tekfen
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Türk Telekom
Afyon Bld.
Arel Üni. Büyükçekmece
İstanbul BŞB.
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
Tofaş
28. Hafta
Darüşşafaka Tekfen
Fenerbahçe Beko
Banvit
Adatıp Sakarya BŞB.
Galatasaray Doğa Sigorta
Türk Telekom
Afyon Bld.
Arel Üni. Büyükçekmece
İstanbul BŞB.
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
Tofaş
Bahçeşehir Koleji
29. Hafta
Fenerbahçe Beko
Banvit
Adatıp Sakarya BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Türk Telekom
Darüşşafaka Tekfen
Arel Üni. Büyükçekmece
Galatasaray Doğa Sigorta
Gaziantep Basketbol
Afyon Bld.
Anadolu Efes
İstanbul BŞB.
Bahçeşehir Koleji
Pınar Karşıyaka
30. Hafta
Adatıp Sakarya BŞB.
Fenerbahçe Beko
Banvit
Türk Telekom
Darüşşafaka Tekfen
Arel Üni. Büyükçekmece
Galatasaray Doğa Sigorta
Gaziantep Basketbol
Afyon Bld.
Anadolu Efes
İstanbul BŞB.
Bahçeşehir Koleji
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
Copyright © 2002-2021 TBLStat