TBLStat.net

2016-2017 Sezonu Fikstürü ve Maç Sonuçları
Play Off Final
09.06.2017
Fenerbahçe
Beşiktaş Sompo Japan
11.06.2017
Fenerbahçe
Beşiktaş Sompo Japan
14.06.2017
Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe
16.06.2017
Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe
Play Off 1/2 Final
29.05.2017
Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş
30.05.2017
Beşiktaş Sompo Japan
Anadolu Efes
31.05.2017
Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş
01.06.2017
Beşiktaş Sompo Japan
Anadolu Efes
02.06.2017
Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe
03.06.2017
Anadolu Efes
Beşiktaş Sompo Japan
06.06.2017
Anadolu Efes
Beşiktaş Sompo Japan
Play Off 1/4 Final
23.05.2017
Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol
23.05.2017
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
24.05.2017
Darüşşafaka Doğuş
Banvit
24.05.2017
Fenerbahçe
Tofaş
25.05.2017
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Japan
25.05.2017
Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes
26.05.2017
Banvit
Darüşşafaka Doğuş
26.05.2017
Tofaş
Fenerbahçe
27.05.2017
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Normal Sezon
1. Hafta
D.İ. Büyükçekmece Basket
Trabzonspor Medical Park
Halk En. TED Kolejliler
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
Banvit
Yeşilgiresun Bld.
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Doğuş
Tofaş
Muratbey Uşak Sportif
Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank
Best Balıkesir
İstanbul BŞB.
Anadolu Efes
2. Hafta
Beşiktaş Sompo Japan
Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medical Park
Yeşilgiresun Bld.
Best Balıkesir
D.İ. Büyükçekmece Basket
Tofaş
Galatasaray Odeabank
Banvit
Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes
Halk En. TED Kolejliler
Fenerbahçe
İstanbul BŞB.
3. Hafta
İstanbul BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medical Park
D.İ. Büyükçekmece Basket
Tofaş
Darüşşafaka Doğuş
Gaziantep Basketbol
Muratbey Uşak Sportif
Halk En. TED Kolejliler
Best Balıkesir
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Banvit
Yeşilgiresun Bld.
Fenerbahçe
4. Hafta
Halk En. TED Kolejliler
İstanbul BŞB.
Tofaş
Best Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan
Yeşilgiresun Bld.
Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka
Banvit
D.İ. Büyükçekmece Basket
Trabzonspor Medical Park
Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes
Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Odeabank
5. Hafta
İstanbul BŞB.
Muratbey Uşak Sportif
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Japan
Yeşilgiresun Bld.
Halk En. TED Kolejliler
D.İ. Büyükçekmece Basket
Gaziantep Basketbol
Best Balıkesir
Banvit
Galatasaray Odeabank
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Anadolu Efes
Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe
6. Hafta
Halk En. TED Kolejliler
Pınar Karşıyaka
Muratbey Uşak Sportif
Yeşilgiresun Bld.
Gaziantep Basketbol
Best Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Doğuş
Trabzonspor Medical Park
İstanbul BŞB.
Banvit
Tofaş
Anadolu Efes
D.İ. Büyükçekmece Basket
Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank
7. Hafta
Best Balıkesir
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Muratbey Uşak Sportif
Yeşilgiresun Bld.
İstanbul BŞB.
D.İ. Büyükçekmece Basket
Fenerbahçe
Banvit
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Doğuş
Halk En. TED Kolejliler
8. Hafta
İstanbul BŞB.
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
Banvit
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Beşiktaş Sompo Japan
D.İ. Büyükçekmece Basket
Fenerbahçe
Best Balıkesir
Halk En. TED Kolejliler
Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes
Yeşilgiresun Bld.
Muratbey Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş
9. Hafta
Best Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
Yeşilgiresun Bld.
D.İ. Büyükçekmece Basket
Halk En. TED Kolejliler
Gaziantep Basketbol
Anadolu Efes
Banvit
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BŞB.
Galatasaray Odeabank
Muratbey Uşak Sportif
10. Hafta
Halk En. TED Kolejliler
Best Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
Trabzonspor Medical Park
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe
Banvit
İstanbul BŞB.
Galatasaray Odeabank
Muratbey Uşak Sportif
D.İ. Büyükçekmece Basket
Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka
Yeşilgiresun Bld.
Darüşşafaka Doğuş
11. Hafta
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
Halk En. TED Kolejliler
D.İ. Büyükçekmece Basket
İstanbul BŞB.
Galatasaray Odeabank
Yeşilgiresun Bld.
Darüşşafaka Doğuş
Pınar Karşıyaka
Best Balıkesir
Muratbey Uşak Sportif
Trabzonspor Medical Park
Anadolu Efes
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe
12. Hafta
İstanbul BŞB.
Best Balıkesir
Halk En. TED Kolejliler
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol
Yeşilgiresun Bld.
D.İ. Büyükçekmece Basket
Muratbey Uşak Sportif
Tofaş
Pınar Karşıyaka
Galatasaray Odeabank
Fenerbahçe
Trabzonspor Medical Park
Anadolu Efes
Darüşşafaka Doğuş
13. Hafta
Best Balıkesir
Yeşilgiresun Bld.
D.İ. Büyükçekmece Basket
Pınar Karşıyaka
Banvit
Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol
Halk En. TED Kolejliler
Trabzonspor Medical Park
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
İstanbul BŞB.
Fenerbahçe
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Darüşşafaka Doğuş
14. Hafta
Darüşşafaka Doğuş
D.İ. Büyükçekmece Basket
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Pınar Karşıyaka
Best Balıkesir
Yeşilgiresun Bld.
Tofaş
İstanbul BŞB.
Banvit
Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol
Halk En. TED Kolejliler
Trabzonspor Medical Park
Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe
15. Hafta
D.İ. Büyükçekmece Basket
Galatasaray Odeabank
Best Balıkesir
Darüşşafaka Doğuş
Tofaş
Pınar Karşıyaka
Banvit
Yeşilgiresun Bld.
Gaziantep Basketbol
İstanbul BŞB.
Trabzonspor Medical Park
Muratbey Uşak Sportif
Fenerbahçe
Halk En. TED Kolejliler
Beşiktaş Sompo Japan
Anadolu Efes
 
16. Hafta
Trabzonspor Medical Park
D.İ. Büyükçekmece Basket
Beşiktaş Sompo Japan
Halk En. TED Kolejliler
Banvit
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
Yeşilgiresun Bld.
Tofaş
Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe
Muratbey Uşak Sportif
Best Balıkesir
Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes
İstanbul BŞB.
17. Hafta
Muratbey Uşak Sportif
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
Gaziantep Basketbol
Yeşilgiresun Bld.
Trabzonspor Medical Park
D.İ. Büyükçekmece Basket
Best Balıkesir
Galatasaray Odeabank
Tofaş
Darüşşafaka Doğuş
Banvit
Halk En. TED Kolejliler
Anadolu Efes
İstanbul BŞB.
Fenerbahçe
18. Hafta
Beşiktaş Sompo Japan
İstanbul BŞB.
Trabzonspor Medical Park
Pınar Karşıyaka
Tofaş
D.İ. Büyükçekmece Basket
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Doğuş
Halk En. TED Kolejliler
Muratbey Uşak Sportif
Anadolu Efes
Best Balıkesir
Banvit
Galatasaray Odeabank
Fenerbahçe
Yeşilgiresun Bld.
19. Hafta
İstanbul BŞB.
Halk En. TED Kolejliler
Best Balıkesir
Tofaş
Yeşilgiresun Bld.
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
Fenerbahçe
D.İ. Büyükçekmece Basket
Banvit
Darüşşafaka Doğuş
Trabzonspor Medical Park
Muratbey Uşak Sportif
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Gaziantep Basketbol
20. Hafta
Muratbey Uşak Sportif
İstanbul BŞB.
Beşiktaş Sompo Japan
Pınar Karşıyaka
Halk En. TED Kolejliler
Yeşilgiresun Bld.
Gaziantep Basketbol
D.İ. Büyükçekmece Basket
Banvit
Best Balıkesir
Trabzonspor Medical Park
Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes
Tofaş
Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş
21. Hafta
Pınar Karşıyaka
Halk En. TED Kolejliler
Yeşilgiresun Bld.
Muratbey Uşak Sportif
Best Balıkesir
Gaziantep Basketbol
Darüşşafaka Doğuş
Beşiktaş Sompo Japan
İstanbul BŞB.
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Banvit
D.İ. Büyükçekmece Basket
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Fenerbahçe
22. Hafta
Trabzonspor Medical Park
Best Balıkesir
Gaziantep Basketbol
Tofaş
Muratbey Uşak Sportif
Pınar Karşıyaka
İstanbul BŞB.
Yeşilgiresun Bld.
Fenerbahçe
D.İ. Büyükçekmece Basket
Anadolu Efes
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Galatasaray Odeabank
Halk En. TED Kolejliler
Darüşşafaka Doğuş
23. Hafta
Pınar Karşıyaka
İstanbul BŞB.
Banvit
Gaziantep Basketbol
Tofaş
Trabzonspor Medical Park
D.İ. Büyükçekmece Basket
Beşiktaş Sompo Japan
Best Balıkesir
Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank
Halk En. TED Kolejliler
Yeşilgiresun Bld.
Anadolu Efes
Darüşşafaka Doğuş
Muratbey Uşak Sportif
24. Hafta
Beşiktaş Sompo Japan
Best Balıkesir
Yeşilgiresun Bld.
Pınar Karşıyaka
Halk En. TED Kolejliler
D.İ. Büyükçekmece Basket
Anadolu Efes
Gaziantep Basketbol
Trabzonspor Medical Park
Banvit
Fenerbahçe
Tofaş
İstanbul BŞB.
Darüşşafaka Doğuş
Muratbey Uşak Sportif
Galatasaray Odeabank
25. Hafta
Best Balıkesir
Halk En. TED Kolejliler
Tofaş
Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol
Trabzonspor Medical Park
Banvit
Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank
İstanbul BŞB.
D.İ. Büyükçekmece Basket
Muratbey Uşak Sportif
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
Darüşşafaka Doğuş
Yeşilgiresun Bld.
26. Hafta
Beşiktaş Sompo Japan
Banvit
Halk En. TED Kolejliler
Tofaş
İstanbul BŞB.
D.İ. Büyükçekmece Basket
Yeşilgiresun Bld.
Galatasaray Odeabank
Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş
Muratbey Uşak Sportif
Best Balıkesir
Anadolu Efes
Trabzonspor Medical Park
Fenerbahçe
Gaziantep Basketbol
27. Hafta
Best Balıkesir
İstanbul BŞB.
Banvit
Halk En. TED Kolejliler
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Japan
D.İ. Büyükçekmece Basket
Yeşilgiresun Bld.
Tofaş
Muratbey Uşak Sportif
Galatasaray Odeabank
Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medical Park
Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes
28. Hafta
Yeşilgiresun Bld.
Best Balıkesir
Pınar Karşıyaka
D.İ. Büyükçekmece Basket
Muratbey Uşak Sportif
Banvit
Halk En. TED Kolejliler
Gaziantep Basketbol
Beşiktaş Sompo Japan
Trabzonspor Medical Park
İstanbul BŞB.
Tofaş
Anadolu Efes
Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş
Galatasaray Odeabank
29. Hafta
D.İ. Büyükçekmece Basket
Darüşşafaka Doğuş
Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes
Best Balıkesir
Pınar Karşıyaka
Tofaş
Yeşilgiresun Bld.
Banvit
İstanbul BŞB.
Gaziantep Basketbol
Muratbey Uşak Sportif
Trabzonspor Medical Park
Halk En. TED Kolejliler
Fenerbahçe
Beşiktaş Sompo Japan
30. Hafta
Galatasaray Odeabank
D.İ. Büyükçekmece Basket
Darüşşafaka Doğuş
Best Balıkesir
Pınar Karşıyaka
Tofaş
Yeşilgiresun Bld.
Banvit
İstanbul BŞB.
Gaziantep Basketbol
Muratbey Uşak Sportif
Trabzonspor Medical Park
Halk En. TED Kolejliler
Fenerbahçe
Anadolu Efes
Beşiktaş Sompo Japan
Copyright © 2002-2021 TBLStat