Bir Kitap da Sen Getir

Her yıl Kütüphaneler Haftası kapsamında Anadolu Efes Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen Bir Kitap da Sen Getir kampanyası, 26 Mart Pazartesi günü oynanacak Anadolu Efes - Tofaş karşılaşmasında gerçekleştirilecek. Bu özel kampanyaya destek olmak için Sinan Erdem Spor Salonu’na gelecek olan taraftarlar, kitaplarını TIXBOX gişesine teslim ederek maç biletlerini ücretsiz alabilecek. Basketbolseverlerin getireceği karalanmamış, boyanmamış ve iyi durumda olan ilköğretim seviyesindeki kitaplar, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı’nın desteğiyle Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi okullara ulaştırılacak. Bir Kitap da Sen Getir kampanyasının elçiliğini ise bu sezon Bryant Dunston üstlenecek.

Bu özel kampanya kapsamında üç yıldır binlerce kitap toplayan ve bu kitapları Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı’nın desteği sayesinde süratle öğrencilerle buluşturan Anadolu Efes’in hedefi, geçtiğimiz sezonki dört binden fazla kitabın üzerine çıkmak olacak. Anadolu Efes’in bu anlamlı kampanyasına destek olan tüm basketbolseverlere, Anadolu Efes oyuncularının fotoğraflarının bulunduğu kitap ayraçları da hediye edilecek.

Tofaş Spor Kulübü'de bu özel kampanyaya sessiz kalmadı ve tüm taraftarlarını kitaplarını alarak maça gelmeye davet etti.

tbl.org.tr

30.03.2018