Spor Toto All-Star 2017 heyecanına 7 gün kaldı!

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin yıldızlarını ‘Parkenin Sihirbazları' konseptiyle spot ışıklar altına almaya hazırlanan Spor Toto All-Star 2017 heyecanına 10 gün kaldı. Birbirinden önemli yıldızları belirleyen oylama, All-Star oylama partneri RedBull.com desteğiyle devam ediyor. Basketbol severler, www.bslallstar.com adresinde düzenlenen oylamaya katılarak Asya ve Avrupa karmalarında yer alacak favori oyuncularını seçiyor. Şu ana kadar en fazla oyu Banvitli Jordan Theodore alırken, onu sırasıyla Ekpe Udoh ve Sinan Güler takip ediyor.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin en iyilerini bir araya getiren Spor Toto All-Star 2017, 15 Ocak 2017 tarihinde Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek. Basketbol Süper Ligi'nde yer alan oyuncular arasındaki oylama ise www.bslallstar.com adresinde RedBull.com desteğiyle devam ediyor. Asya ve Avrupa karmalarında forma giyecek oyuncular oylama sonrasında belli olacak. Her kullanıcının günlük tek oy hakkı bulunuyor.

Banvitli Theodore En Fazla Oyun Sahibi
Oylamada şu ana kadar en fazla oyu Asya Karması'ndan Banvit'ten Jordan Theodore alırken, onu Fenerbahçe'den Ekpe Udoh takip ediyor. Avrupa Karması'ndan Sinan Güler ise genel sıralamada en çok oy alan üçüncü oyuncu oldu.

Parkenin Sihirbazlarıyla Tanışma Fırsatı
All-Star Oylama Partneri RedBull.com'un desteğiyle devam eden oylamada, oy kullananları “Parkenin Sihirbazları”yla tanışma şansı bekliyor. Seçilen karmalardan birini doğru tahmin eden iki kişi, dilediği takımla tanışma fırsatını bulacak.

Tüm gelirler bağışlanacak
Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin yıldızlarını Parkenin Sihirbazları unvanıyla Ülker Sports Arena'da buluşturmaya hazırlanan Spor Toto All-Star 2017'nin tüm gelirleri Şehit ve Gazi yakınlarına bağışlanacak. Yılın basketbol olayında basketbol ve spor camiası, #OmuzOmuza sloganıyla bir araya gelecek.

Basketbolun kalbi RedBull.com'da atıyor
Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin dijital medya partneri RedBull.com, sezon başından bu yana ligle ilgili içerikleri, röportajları ve özel haberleri basketbol severlere ulaştırıyor. Basketbol Süper Ligi'ne dair her türlü konuya RedBull.com'dan ulaşılabilir.

tbl.org.tr

09.01.2017