2019-2020 15. Hafta Maçı
   Meksa Yatırım Afyon Bld.96 - 73
Sigortam.net İTÜ    
05.01.2020 20:00 Veysel Eroğlu Spor Salonu
1P26-2126-21
2P20-1246-33
3P27-1973-52
4P23-2196-73
Meksa Yatırım Afyon Bld.Koç: Can Sevim
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Sinan Sağlam191347111222-366,74-666,71-250,0
Jordon Crawford25120223013-3100,03-560,01-333,3
Corey Davis Jr.1540000120-0-2-366,70-20,0
Erdi Gülaslan2350443123-475,01-1100,00-40,0
Ulaş Peker500002010-0-0-10,00-10,0
Burak Eşlik840110004-4100,00-0-0-10,0
Doğukan Şanlı18111343021-1100,02-450,02-728,6
Gregor Hrovat24151345042-366,72-450,03-475,0
Peyton Aldridge2370111220-0-2-2100,01-333,3
Mehmet Alemdaroğlu1362130000-0-3-475,00-0-
Ali Tuncer560001100-0-3-3100,00-0-
Talib Zanna22132463115-5100,04-580,00-0-
Toplam200961026362281720-2387,026-3868,48-2729,6
 
Sigortam.net İTÜKoç: Atilla Andaç Yapıcıer
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Burak Selen500000010-0-0-0-0-10,0
Matt Mobley37260556454-666,75-862,54-944,4
Mehmet Yağmur321010100-0-1-1100,00-10,0
Oğulcan Baykan1400110000-0-0-0-0-10,0
Yunus Akçay2460111121-250,01-333,31-425,0
Cole Huff1820000100-0-1-250,00-0-
Ramazan Tekin952020001-250,02-2100,00-0-
Archie Goodwin39210663333-650,06-1346,22-2100,0
Dwight Coleby3191560153-475,03-3100,00-0-
Antonio Campbell1820110020-0-1-250,00-20,0
Semih SayOynamadı
Evrim Berk ÖzkanOynamadı
Toplam200734212510112012-2060,020-3458,87-2035,0