2019-2020 10. Hafta Maçı
   Frutti Extra Bursaspor87 - 106
Gaziantep Basketbol    
01.12.2019 15:15 Tofaş Spor Salonu
1P24-2524-25
2P22-2446-49
3P18-1964-68
4P23-3887-106
Frutti Extra BursasporKoç: Serkan Erdoğan
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Gabriel Olaseni392049132124-4100,08-988,90-0-
Mykal Riley800001000-0-0-0-0-0-
Allerik Freeman37200449124-757,15-771,42-633,3
Tevfik Akdamar800000100-0-0-0-0-0-
Christopher James Jones Jr.33180225126-6100,06-1250,00-10,0
Erbil Eroğlu100000000-0-0-0-0-0-
Perry Jones III35123693042-2100,05-1338,50-20,0
Mete Tekçevik100000000-0-0-0-0-0-
İzzet Türkyılmaz420110000-0-1-250,00-0-
Tuğberk Gedikli1990441010-0-0-20,03-3100,0
Maxim Mutaf1660111020-0-0-10,02-366,7
Evren BükerOynamadı
Toplam20087728352241416-1984,225-4654,37-1546,7
 
Gaziantep BasketbolKoç: Nenad Markovic
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
İsmail Cem Ulusoy16140111212-2100,03-650,02-450,0
Batuhan Dikmen100001000-0-0-0-0-0-
Orhan Hacıyeva1401122100-0-0-20,00-0-
Drew Crawford38170662103-3100,04-944,42-450,0
Sarūnas Vasiliauskas27191016104-4100,00-0-5-955,6
Stevan Jelovac26171892108-1080,00-0-3-650,0
Erol Can Çinko100000000-0-0-0-0-0-
Jason Rich37190228230-0-2-2100,05-955,6
Metehan Akyel851010001-250,02-366,70-0-
Ivan Buva32153582023-742,96-1154,50-0-
Toplam20010682331248621-2875,017-3351,517-3253,1
Notlar
- Stevan Jelovac Ligde 50. maçına çıktı
- İsmail Cem Ulusoy Lig kariyeri rekoru 14 sayı üretti (Maç # 66)