2014-2015 27. Hafta Maçı
   Rönesans TED Kolejliler78 - 89
Trabzonspor Medical Park    
18.04.2015 17:00 TOBB, Ankara
1P19-2919-29
2P23-1642-45
3P19-2661-71
4P17-1878-89
Rönesans TED KolejlilerKoç: Hasan Özmeriç
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Kalin Lucas34221122044-4100,06-1060,02-450,0
Muhammed Baygül1220112112-2100,00-0-0-10,0
Berent Kavaklıoğlu801123000-0-0-0-0-10,0
Matt Gatens2961233100-0-3-560,00-30,0
Önder Külçebaş1053250001-250,02-450,00-0-
Polat Kaya320110002-2100,00-10,00-0-
Alade Aminu1740220010-0-2-450,00-0-
Vanja Plisnic400000000-0-0-10,00-0-
Clay Tucker34180556133-3100,03-650,03-650,0
Dexter Pittman1683251032-366,73-475,00-0-
Cevher Özer33110330020-0-1-250,03-650,0
Ayberk OlmazOynamadı
Toplam200781022321731414-1687,520-3754,18-2138,1
 
Trabzonspor Medical ParkKoç: Nenad Markovic
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Dee Bost3271344110-0-2-366,71-520,0
Dwight Hardy33190116235-5100,01-425,04-757,1
Yunus Akçay930001100-0-0-0-1-250,0
Novica Velickovic32140442210-0-4-666,72-366,7
Andrija Stipanovic30232467105-771,49-1181,80-0-
Alper Saruhan300000000-0-0-10,00-0-
Can Altıntığ1920225100-0-1-1100,00-10,0
Sean Marshall24121231110-0-3-560,02-540,0
Kaloyan Ivanov1892351001-250,04-666,70-20,0
Can KorkmazOynamadı
Yiğit SeçkinOynamadı
Nusret YıldırımOynamadı
Toplam2008961925279611-1478,624-3764,910-2540,0
Notlar
- Cevher Özer Ligde 400. maçına çıktı
- Yunus Akçay Ligde 50. maçına çıktı
- Andrija Stipanovic Ligde 50. maçına çıktı
- Andrija Stipanovic 500 sayıya ulaştı (Maç # 50)