2013-2014 2. Hafta Maçı
   Galatasaray Liv Hospital87 - 82
Beşiktaş İntegral Forex    
20.10.2013 13:00 Abdi İpekçi
1P21-1521-15
2P23-2644-41
3P19-2063-61
4P24-2187-82
Galatasaray Liv HospitalKoç: Ergin Ataman
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Zoran Erceg33190770226-1060,02-366,73-742,9
Jamont Gordon31192022314-580,06-785,71-425,0
Göksenin Köksal1480000010-0-1-1100,02-450,0
Manuchar Markoishvili1551010123-475,01-1100,00-0-
Nathan Jawai751120003-475,01-250,00-0-
Cenk Akyol420110002-2100,00-0-0-10,0
Furkan Aldemir1411450001-250,00-30,00-0-
Sinan Güler1321015210-0-1-250,00-10,0
Ender Arslan261204460110-1283,31-333,30-20,0
Erwin Dudley2584370022-366,73-560,00-0-
Henry Domercant1861120010-0-0-10,02-540,0
Doğukan SönmezOynamadı
Toplam200871123341381231-4273,816-2857,18-2433,3
 
Beşiktaş İntegral ForexKoç: Ahmet Kandemir
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
OyuncuDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Muratcan Güler32140331310-0-4-666,72-450,0
Kartal Özmızrak100000000-0-0-0-0-0-
Chris Lofton36151125032-450,02-825,03-1030,0
Ryan Broekhoff100110000-0-0-0-0-0-
Tomislav Ruzic1201120010-0-0-10,00-0-
Doron Perkins33203586342-366,76-875,02-540,0
Brad Buckman2171230000-0-2-2100,01-520,0
Gökhan Şirin1992350101-1100,01-333,32-2100,0
Colton Iverson2592350021-250,04-580,00-0-
Caner Topaloğlu2080112222-2100,00-0-2-450,0
Mehmet ŞanlıOynamadı
Toplam20082112233149138-1266,719-3357,612-3040,0
Notlar
- Ender Arslan Ligde 400. maçına çıktı
- Henry Domercant 1500 sayıya ulaştı (Maç # 98)
- Göksenin Köksal Ligde 50. maçına çıktı